ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://www.kodakamoz.com.

 • آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه کودک آموز بوده است و فروشگاه کودک آموز در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.
 • با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

  ما به مشتری این تضمین رو میدهیم که محصولات ارسالی رو بدون هیچ قید و شرطی میتوان برگشت داد (البته با مقرراتی که در پایین ذکر شده)

  ارسال خریدهای بالای 100 تومان نوشت افزار به دلیل متنوع بودن انتخاب نوشت افزار و بسته بندی زمانگیر بین 1 الی 2 روزکاری پس از خرید ارسال خواهد شد(تمام سعی ما بر این است سریعترین حالت ممکن بسته بندی کنیم )

  لازم به ذکر هست که پرداخت در محل بابت ضوابط این سایت قبل از ارسال با سرشماره 02191015769 هماهنگی لازم انجام میشه و در صورت پاسخگو نبودن در دو روز متوالی سفارش به دلیل پاسخگو نبودن لغو خواهد شد

  فروشگاه کودک آموز ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای مطالعه، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه کودک آموز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه کودک آموز تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

  همچنین فروشگاه کودک آموز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه کودک آموز را در پروفایل خود لغو کنند.

  توجه داشته باشید که  1000940000 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه کودک آموز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه کودک آموز ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه کودک آموز است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@kodakamoz.com اطلاع دهید. همچنین ۱۰۰۰۹۴۰۰۰، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه کودک آموز را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

  فروشگاه کودک آموز ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه کودک آموز می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه کودک آموز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

  فروشگاه کودک آموز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه کودک آموز و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

  فروشگاه کودک آموز برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.