روز جهانی کودک مبارک

روز جهانی کودک روزی است که برای تجلیل از کودکان به رسمیت شناخته شده‌است. این روز در کشورهای مختلف در تاریخ‌های مختلف جشن می‌گیرد.

۲۰ نوامبر از سوی سازمان ملل متحد روز جهانی کودک نامگذاری شده‌است گرچه روز کودکان در بسیاری از کشورهای جهان در اول ژوئن جشن گرفته می‌شود

جهانی کودک 1200x943 - روز جهانی کودک

منتخب ازارسالی های شما

سرعت عمل

90 درصد ارسالی های ما به تهران 24 ساعته و برای شهرستان 48 تا حداکثر 72 ساعته تحویل خریدار دادیم (حالت بسیار رقابتی با سایر سایتهای فروشگاهی)

کم کردن هزینه ارسال برای رضایت مشتری :

ارسال برای تهران فقط 6 تومان و برای شهرستان فقط 8 تومان

رضایت مشتری از کیفیت و قیمت :

اینطور اندیشیدیم که با روش کم کردن هزینه فروشگاهی (تغییر مکان فروشگاه)بتوانیم قیمت تمام شده محصول را بصورت چشمگیری پایینتر از سایر فروشگاهای اینترنتی عرصه کنیم​

البوم

محصولات جدید

سامانه فروش کودک آموز فروشگاهی بزرگ در دست شماست که امکان بررسی ، مقایسه و تجربه خرید انلاین ولذت بخش را برای شما فراهم میکند. فروشگاه کودک آموز ، امن ترین و پرفروش ترین سایت تخصصی برای خرید آسان و سریع است . همچنین بااستفاده از سامانه فروش آنلاین کودک آموز ، میتوانید پس از مقایسه مشخصات و قیمت کالاها و فروشندگان متنوع با راحتی و اعتماد ، کالا مورد نیاز خود را پیدا و خرید سریع و آسان رو تجربه کنید. گروه های کالایی موجود در سامانه کودک آموز تنوع زیادی از کالاهایی مانند لوازم التحریر(اداری ، هنری ، معماری و فانتزی) ، اسباب بازی ، بازی فکری ، کتاب و محصولات چوبی را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید به راحتی کلیه لوازم مورد نیاز خود را بصورت انلاین خریداری کنید .

0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
خانه

طرحهای تخفیفی ویژه دارندگان اپلیکیشن

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟